KD Kare Tek Taş Kolye

160,00

Kleo Diamonic Pırlanta Kare Tek Taş Kolyemiz, Zirkonyum Taş olup Rodyum ve Paladyum kaplamadır!

Stok Kodu: P2017 Ürün Kategorisi:
Gönderi & İade
  X

GÖNDERİ POLİTİKASI


Almış olduğunuz ürün özenle kutulanarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile en geç üç (3) iş günü içerisinde gönderilecektir. Stokta bulunmaması halinde iki (2) iş günü içerisinde siparişte bulunduğunuz e-posta veya telefon aracılığı ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilendirme sırasında ödemiş olduğunuz ücretin iadesi talebinde veya ürün değişikliğinde talebinde bulunabilirsiniz.
İPTAL VE İADE ŞARTLARI


Aldığınız her ürün, Ufuk Gümüş'ün garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan ve tahrip etmeden ve/veya bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde faturasıyla beraber teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 Kare Tek Taş Kolye

Kleo Diamonik Pırlanta Kare Tek Taş Kolyemiz, Zirkonyum Taş olup Rodyum ve Paladyum kaplamadır!

925% gümüş kolye!

kararmama garantili

Kleo Diamonic gümüş kolyeler parlaklığını asla kaybetmez!

En uygun fiyata taksitli alışveriş imkanı!

Ek Bilgi

Gümüş Ağırlığı

3,63

Kesim

kare kesim

Materyal

Gümüş

Taş Özellikleri

Zirkonyum

Taş Rengi

Beyaz

Yorum

Henüz bir değerlendirme yok